Proteklog vikenda u organizaciji TK Susedgrad Sokol Održan je tradicionalni Susedgrad Sokol Pokal 2015. Ovo natjecanje bilo je posljednji kvalifikacijski turnir za ulazak u reprezentaciju Hrvatske u kadetskoj konkurenciji u sportskoj borbi, te u formama.
TK Čigra nastupila je sa 6 predstavnika u sportskoj borbi i 1 predstavnicom u formama, te su osvojene 3 zlatne medalje, 3 broncane, te 2 naslova za najbolje sportaše natjecanja. Nastupili su: Mia Vrenko, Nika Barić, Amela N. Imširović, Ivan Glavaš, Ana Stojević, Nika Aćimović Pintarić i Ana Roginić.

Mia je svojim odličnim nastupom u formama zauzela 1.mjesto i zlatnu medalju. Ivan i Ana S. također su bili najbolji u svojim kategorijama, te osim 1. mjesta i zlatne medalje osvojili i naslov za najboljeg borca! Čestitamo!!! Nika B., Amela i Nika A.P. zauzele su 3. mjesto i brončanu medalju. Čestitamo svima na još jednom uspješnom natjecanju! Natjecatelje je vodio trener Danijel, a sudila je sutkinja kluba Maja Blažina.

Natjecanje: Susedgrad Sokol pokal 2015.

Datum: 09.svibanj 2015.

Mjesto: Sportska dvorana u Podsusedu

Organizator: TKD „Susedgrad Sokol“