Sportski vikend za članove Čigre nastavio se i u nedjelju. Na prvenstvu Hrvatske u formama Čigra je sudjelovala sa 16 natjecatelja. U disciplini poomsae i kreativne poomsae nastupili su: Matej Petrinić, Karla Jančić, Valentina Čulig, Lana Sušec, Dora Bujan i Lucija Anić. Naši natjecatelji osvojili su 3 medalje. Matej i Lana bronca, dok je Lana također osvojila broncu u kreativnim formama. Čestitamo svima na nastupu i osovjenim medaljama. Natjecatelje je vodila trenerica Mia.

U disciplini parapoomsae nastupili su članovi naših programa “Čigrin let” i “Na krilima Čigre”: Mia Sertić, Samija Zaydan, Irena Barišić, Vedrana Knežević, Senada Halilčević, Dinko Durić, Leon Grgić, Luka Zajec, Lucija Čop i Karla Štefanko. Naši članovi ponovo su oduševili, te osvojili brojne medalje i ekipni plasman. Zlatnom medaljom i naslovom prvaka/kinje Hrvatske okitili su se: Karla, Lucija, Senada, Samia i Leon. Srebrom i naslovom viceprvaka/kinje Hrvatske okitili su se: Dinko, Mia i Vedrana, dok su Luka i Irena bili brončani. Čigra je u ekipnom plasmanu postala i prvak Hrvatske.

Čestitamo svima na nastupu i osvojenim medaljama! Bravo i za sve trenere i volontere Čigrinog leta i Na krilima Čigre!

Natjecatelje je vodio i bodrio trener Danijel, a sudile su sutkinje kluba Ela Draženović i Maja Blažina IR.

Natjecanje: 6.Otvoreno prvenstvo Hrvatske u formama2018., 3.Para otvoreno prvenstvo Hrvatske u formama 2018

Datum: 21.listopad 2018.

Mjesto: Športska dvorana srednje škole“ Ban Jelačić“, Trg Franje Tuđmana 1, 10290 Zaprešić

Organizator: TK „Zaprešić“