KONTAKT

Vinogradi 7, 10000 Zagreb

Phone: 01 3768 919

Web: taekwondo-cigra.hr

Uspjesi kluba 2017-02-12T11:22:09+00:00

Broj natjecanja: 10

Zlato : 11

Srebro : 8

Bronca : 24

Ukupno: 43 medalje

Broj natjecanja: 12

Zlato : 18

Srebro: 20

Bronca: 17

Ukupno: 55 medalja

Plemeniti taekwondo turnir Zaprešić : ml. kadetkinje 1 mj. ekipno

Dan Gun: ml. Kadetkinje: 1 mj. ekipno

Karlovac open: ml kadetkinje: 1 mj. ekipno, Paola Strašček, najbolja natjecateljica turnira

Adidas open: ml. kadetkinje 3 mj. ekipno

Kondor open: ml. kadetkinje 2 mj. ekipno, Tena Krznarić, najbolja natjecateljica turnira

Jastreb open: ml. kadetkinje 1 mj. ekipno, Anita Mislimi, najbolja natjecateljica turnira

Sv. Nikola: ml. kadeti 2 mj. ekipno

Broj natjecanja: 22

Zlato: 47

Srebro: 33

Bronca: 45

Ukupno: 125 medalja

Dalmacija kup: ml. kadetkinje 3 mj. ekipno, Tena Krznarić, najbolja natjecateljica turnira

Gacka open: ml. kadetkinje 3 mj. ekipno

Feniks Budo kup: ml. kadeti 2 mj. ekipno, Paola Strašček, najbolja natjecateljica turnira

Senjski vitezovi: ml. kadeti 1 mj. ekipno

Rovinj open: ml. kadeti 1 mj. ekipno

Kondor open: ml. kadetkinje 1 mj. ekipno, Tena Krznarić, najbolja natjecateljica turnira

Najbolji borci turnira: 5x

Seniorsko prvenstvo Hrvatske: Dina Vidovic- 2 mj. (Vrhunski sportaš HOO-a IV kategorije)

Paola Strašček najbolja natjecateljica turnira: Adidas open, Bjelovar kup

Broj natjecanja: 21

Zlato: 46

Srebro: 22

Bronca: 48

Ukupno: 116 medalja

Najbolji natjecatelji: 6x

Plemeniti taekwondo turnir Zaprešić : ml. kadetkinje 1 mj. ekipno , Paola Strašček najbolja natjecateljica turnira

M2: ml. kadeti 1 mj. ekipno, Stella Carl najbolja natjecateljica turnira

Prvenstvo Grada Zagreba: Ivana Pacar 3 mj., Dina Vidović 2 mj.

Feniks Budo kup: ml. kadetkinje 1 mj. ekipno

Dan Gun: ml. kadetkinje 1 mj. ekipno

Gacka open: ml. kadetkinje 2 mj. ekipno

Karlovac open: mala olimpijada 2 mj. ekipno

Senjski vitezovi: ml. kadeti 2 mj. ekipno

Kondor open: ml. kadeti 2 mj. ekipno, mala olimpijada 2 mj. ekipno

Jastreb open: ml. kadeti 2 mj. ekipno, kick 2 mjesto, Ivan Glavas najbolji natjecatelj turnira u disciplini KICK, Strašček Ivona najbolja limačica turnira

Dina Vidović: Seniorsko prvenstvo Hrvatske 3 mj. (vrhunski sportaš HOO-a IV kategorije), 2 mj prvenstvo Grada Zagreba

Matea Krznarić: Juniorsko prvenstvo Hrvatske 3 mj.

Tin Duž : 3 mj. Kadetsko prvenstvo Hrvatske (talentirani sportaš HOO-a VI kategorije)

Osvojene 3 medalje na tehničkim prvenstvima

Broj natjecanja: 25

Zlato: 68

Srebro: 35

Bronca: 42

Ukupno: 145 medalja

Najbolji natjecatelji : 8x

10 medalja na tehničkim natjecanjima

“A-turnir” Austria Open: Ivana Pačar 1 mj. (1800 natjecatelja)

“A-turnir” Galeb open: Stella Carl 2 mj., Paola Strašček 2 mj. (1000 natjecatelja)

Kadetsko prvenstvo Hrvatske: Tin Duž 2 mj., Paola Strašček 2 mj., Stella Carl 3 mj., Lucija Pavlek 3 mj. (talentirani sportaši HOO-a VI kategorije)

Tehničko Prvenstvo Hrvatke: Mia Vrenko 3 mj. (prva medalja u povijesti Kluba s Tehničkih prvenstava Hrvatske)

Prvenstvo Grada Zagreba: kadetkinje 2 mj. ekipno, Tena Krznarić. 2 mj, Tin Duž 1 mj., Paola Strašček 1 mj., Ivana Pačar 1 mj., Stella Carl 1mj., Ema Vrenko 2 mj., Lucija Pavlek 2 mj., Dina Vidović 3mj. (seniori), Mateja Krznarić 3 mj (juniori).

Broj natjecanja: 33

Zlato: 44

Srebro: 29

Bronca: 27

Ukupno: 100 medalja

2 nastupa za selekcije Grada Zagreba

5 medalja na tehničkim natjecanjima

Seniorsko prvenstvo Hrvatske : Dina Vidović 3.mj.(kategorizirani sportaš HOO-a IV kategorije)

Prvenstvo Grada Zagreba: Seniorke :Dina Vidović 1mj.,Lucija Gamulin 2.mj., juniorke: Ivana

Pačar 3mj., kadetkinje: Mateja Horvat i Ema Vrenko 2.mj. ,Lucija Pavlek 3.mj. Tin Duž 3.mj.

Prvenstvo Grada Zagreba u tehnici: Mia Vrenko. 3.mj.

Broj natjecanja: 55

Zlato: 68

Srebro:37

Bronca: 57

Ukupno: 145 medalja

2 nastupa za selekcije Grada Zagreba

10 medalja na tehničkim natjecanjima

prvi nastup tehničkog tima u povijesti Kluba

prvi osvojeni ekipni plasmani u tehničkim diciplinama u povijesti Kluba

“G1” Austria Open: Ivana Pačar 3 mj.  (1800 natjecatelja)

“G1” Galeb Belgrade trophy: Mateja Horvat 2 mj.(1000 natjecatelja)

„G1“ Croatia open: Ivana Pačar 1. mj., Amela N. Imširović 3 mj.  (1500 natjecatelja)

Kadetsko prvenstvo Hrvatske: Mateja Horvat 2 mj. (talentirani sportaši HOO-a VI kategorije)

Juniorsko prvenstvo Hrvatske: Ivana Pačar 3 mj.

Tehničko Prvenstvo Hrvatske:  Mia Vrenko 3 mj., Čigra tim 3.mj.

Prvenstvo Grada Zagreba: seniorke; Dina Vidović i Lucija Gamulin 3. mj.; juniorke: Ivana Pačar 1. mj.; kadetkinje: Mateja Horvat 1. mj., Stella Carl 2. mj., Amela N. Imširović 3. mj., kadetkinje 3 mj. ekipno

Prvenstvo Grada Zagreba u tehnici: Mia Vrenko 2. mj., Čigra tim 2. mj., Marta Lalić, Karla Štefanko i Lucija Pavlek 3. mj.

Broj natjecanja: 48

Zlato: 42

Srebro:52

Bronca: 72

Ukupno: 166 medalja

7 medalja na tehničkim natjecanjima

G1 turniri: 1x srebro, 3x bronca
PH: 1x zlato, 1x srebro, 2x bronca
Prvenstvo Grada Zagreba: 5 x zlato , 6 x srebro, 5 x bronca, kadetkinje 2 mj. ekipno, juniorke 3. mjesto ekipno
* prvi prvak države u klubu, prvi nastupi za reprezentaciju Hrvatske (Mateja Horvat, Ivana Pačar),

prva eurpska medalja

prva medalja s G-1 turnira u tehnici

Broj natjecanja: 58

Zlato: 79

Srebro: 73

Bronca: 102

Ukupno: 254 medalje

Tehnika:16 medalja

Nastup za reprezentaciju Hrvatske:  4x

Nastup za selekcija Grada Zagreba:  11x

G1 turniri:

1x zlato

4x srebro

7x bronca

G2 turniri:

1x srebro

Prvenstva Hrvatske:

1x zlato

5x srebro

4 x bronca

Prvenstvo  Grada Zagreba

5x zlato

7x srebro

5x bronca

Ekipni plasmani prvenstvo Grada Zagreba:

juniorke 2.mjesto

ml.kadetkinje 3.mjesto

3.mj. žene sveukupno

5.mj. u sveukupnom plasmanu  u Gradu Zagrebu

*prvo muško zlato u tehnici

*prvi nastup i medalja na G2 natjecanju

*prvi nastup i medalje na U-21 PH, studentsko PH, Europske sveučilišne igre, seniorska medalja sa G turnira

Nika Barić dobitnica Nagrade“ Luka Ritz“

2008.

2009.

2010.

2011.

2012.

2013.

2014.

2015.

2016.

Br. natjecanja

10

12

22

21

25

33

55

48

58

ZLATO

11

18

46

46

68

44

68

42

79

SREBRO

8

20

33

22

35

29

37

52

73

BRONCA

24

17

45

48

42

27

57

72

102

UKUPNO

43

55

125

116

145

100

145

166

254