KONTAKT

Vinogradi 7, 10000 Zagreb

Phone: 01 3768 919

Web: taekwondo-cigra.hr

Čigrina plaketa 2017-02-11T11:31:25+00:00

“Čigrina plaketa” priznanje je za najbolje razultate na natjecanjima članova kluba u protekloj kalendarskoj  godini. Dodjeljuje se na kraju godine na završnoj večeri kluba “Čigrinoj večeri”. Članovi kluba koji tijekom kalendarske godine nastupaju na natjecanjima u Hrvatskoj i inozemstvu za svaki izboreni plasman dobivaju određeni broj bodova, tako prvo mjesto donosi  7 bodova, drugo mjesto 3 boda, a treće mjesto 1 bod. Ukoliko je natjecatelj proglašen najboljim natjecateljem turnira to mu donosi dodatnih +10 bodova uz broj osvojenih bodova za medalju.

Nastupu na prvenstvu grada Zagreba bodovima za osvojenu medalju pridodaju se i dodatni bodovi: +5 bodova za 3. mjesto, +10 bodova za 2. mjesto i +15 bodova za 1. mjesto., dok se na prvenstvu Hrvatske i “A” turnirima bodovima za osvojenu medalju pridodaju: +10 bodova za 3. mjesto, +20 bodova za 2. mjesto i +30 bodova za 1. mjesto. Zbrajanjem bodova nakon posljednjeg natjecanja u toj godini dobivaju se najbolji u svim dobnim skupinama i kategorijama. Tako se “Čigrina plaketa” dodjeljuje za muške i ženske natjecatelje u sportskoj borbi i tehnici za dobne skupine: mlađi kadeti/kinje, kadeti/kinje, juniori/ke i seniori/ke.

“Čigrina plaketa za nadu godine” priznanje je koje se dodjeljuje natjecateljima koji su u tekućoj godini pokazali iznimno zalaganje i trud na svim natjecanjima, te svojim kvalitetama najavili da njihovo vrijeme tek dolazi.

“Lucky looser” priznanje je natjecateljima koji unatoč pokazanom zalaganju, kvaliteti, borbenosti i marljivosti nisu uspjeli svoje kvalitete pretočiti u medalje. Kako mi to volimo u klubu nazvati “jednostavno im nije išlo”.

Za najmlađe uzraste (vrtićanici/ke) tj. one natjecatelje koji nisu registrirani pri HTS-u, a nastupaju na malim olimpijadama, KICK-u i sličnim natjecanjima, postoji priznanje koje smo nazvali “Čigrina plaketica”. Vrednovanje uspjeha za “Čigrinu plaketicu” jednak je onome za “Čigrinu plaketu”.

  • Nada godine-djevojčice: Hana Ivaniš
  • Nada godine-dječaci:Dominik Dedić
  • Najbolja vrtićanka: Leona Frljužec
  • Najbolja vrtićanac: Jan Bujević
  • Najbolji školarka: Leona Maltarski
  • Najbolji školarac: Nikola Matić
  • Najbolja mlađa kadetkinja: Ana Roginić
  • Najbolji mlađi kadet: Karlo Vohrić
  • Najbolja kadetkinja: Amela Nicol Imširović
  • Najbolji kadet: Ivan Glavaš
  • Najbolja juniorka: Mateja Horvat
  • Najbolja seniorka: Ivana Pačar
  • Najbolja tehničarka: Mia Vrenko
  • Najbolji tehničar: Franko Pećnik
  • Najbolji pojedinac FAST programa: Snježana Štefanko
  • Najbolji trener: Bursać Boris
  • Nagrada za posebne zasluge: g. Nikola Car
  • Lucky looser: Vito Krešo-Lovrić i Marta Jurić
  • Nada godine-djevojčice: Marta Jurić
  • Nada godine-dječaci: Martin Franović
  • Najbolja vrtićanka: Valentina Čulig
  • Najbolji školarka: Marta Horvat
  • Najbolji školarac: Nikola Matić
  • Najbolja mlađa kadetkinja: Ana Stojević
  • Najbolji mlađi kadet: Lovro Matić
  • Najbolja starija kadetkinja: Mateja Horvat
  • Najbolja juniorka: Stella Carl
  • Najbolja tehničarka: Mia Vrenko
  • Lucky looser: Roko Gragac, Lucija Šulj
  • Nada godine-djevojčice: Amela N. Imširović
  • Nada godine-dječaci: Domagoj Pavlek
  • Najbolja vrtićanka: Lucija Šulj
  • Najbolji vrtićanac: Nikola Matić
  • Najbolja mlađa kadetkinja: Ana Stojević
  • Najbolji mlađi kadet: Ivan Glavaš
  • Najbolja starija kadetkinja: Mateja Horvat
  • Najbolja juniorka: Ivana Pačar 
  • Najbolja tehničarka: Mia Vrenko
  • Lucky looser: Nika Bosančić, Karlo Vohrić
  • Nada godine-djevojčice: Ana Stojević
  • Nada godine-dječaci: Vito Krešo Lovrić
  • Najbolja vrtićanka: Nika Bosančić
  • Najbolji vrtićanac: Lovro Matić
  • Najbolja mlađa kadetkinja: Nika Barić i Amela N. Imširović
  • Najbolji mlađi kadet: Luka Arambašić
  • Najbolja starija kadetkinja: Ema Vrenko
  • Najbolja juniorka: Ivana Pačar
  • Najbolja seniorka: Dina Vidović
  • Najbolja tehničarka: Mia Vrenko
  • Lucky looser: Ivana Bosančić, Domagoj Pavlek
  • najbolja vrtićanka: Lana Kovačević
  • najbolji vrtićanac: Fran Bosančić
  • najbolja mlađa kadetkinja: Mateja Horvat
  • najbolji mlađi kadet: Luka Arambašić
  • nabolja starija kadetkinja: Paola Strašček
  • najbolji stariji kadet: Tin Duž
  • najbolja juniorka: Mateja Krznarić
  • najbolja tehničarka: Mia Vrenko
  • nada godina (cure): Nika Bosančić
  • nada godina (dečki): Domagoj Pavlek
  • lucky looser (cure): Marta Lalić
  • lucky looser (dečki): Ivan Glavaš
  • najbolja vrtićanka – Lana Kovačević
  • najbolji vrtićanac – Domagoj Pavlek
  • najbolja mlađa kadetkinja – Lucija Pavlek
  • najbolji mlađi kadet – Jan Marijan Kovačević
  • najbolja starija kadetkinja – Ivana Pačar
  • najbolji straiji kadet – Tin Duž
  • najbolja juniorka – Matea Krznarić
  • najbolja seniorka – Dina Vidović
  • najbolja tehničarka – Mia Vrenko
  • nada godine (Ž) – Ivona Strašček
  • nada godine (M) – Ivan Glavaš
  • lucky luzer (M) – Luka Arambašić
  • lucky luzer (Ž) – Mateja Horvat
  • najbolja vrtićanka – Amela Nicole Imširević
  • najbolji vrtićanac – Luka Arambašić
  • najbolja mlađa kadetkinja – Paola Strašček
  • najbolji mlađi kadet – Tin Duž
  • najbolja starija kadetkinja – Matea Krznarić
  • najbolja seniorka – Dina Vidović
  • nada godine (Ž) – Stella Carl
  • nada godine (M) – Jan Marija Kovačević
  • lucky luzer – Ivana Bosančić
  • najbolji trener – Nader Salameh
  • najbolja mlađa kadetkinja – Paola Strašček
  • najbolji mlađi kadet – Tin Duž
  • najbolja kadetkinja – Mateja Krznarić
  • nada godine- Lucija Pavlek
  • lucky looser – Jan Marijan Kovačević
  • najbolji trener – Nikola Šimunić
  • najbolja mlađa kadetkinja – Paola Strašček
  • najbolji mlađi kadet – Tin Duž
  • najbolji trener – Danijel Bursać