Dok je naša Marta sa ekipom selekcije Grada Zagreba bila u Poljskoj, naše cure Nika Barić i Mateja Horvat, otputovale su na drugi kraj Europe. U glavnom gradu Albanije, Tirani ovog vikenda održalo se međunarodno natjecanje iz serije G turnira „Albanian Open 2019“. Nakon dugog puta, naše djevojke, obje u seniorskoj konkurenciji na tatami su stale drugog dana natjecanja. Mateja je unatoč dobrim borbama zaustavljena u kvalifikacijskoj borbi. Čestitamo na nastupu i dobrim borbama! Nika je pak otišla stepenicu dalje, te izgubila u borbi za finale od kasnije pobjednice turnira, te na kraju natjecanja osvojila 3.mjesto i brončanu medalju! Čestitamo! Nakon cijeloljetnog marljivog treniranja bila je to odlična provjera prije Europskog Juniorskog Prvenstva koje se održava za nepuna dva tjedna u Španjolskoj. Niki želimo puno sportske sreće!

Natjecanje: Albanian Open 2019.

Datum: 21. -22.rujan 2019.

Mjesto: Sports hall „Feti Borova“ ( Olympic Park), Liman Kaba str., 1000 Tirana, Albania

Organizator: Taekwondo Klub „Top Gym Sport „ & „Taekwondo Center“