23. Zagreb Croatia Open i ove godine ima status G1 natjecanja. U dva dana natjecanja imali smo prilike vidjeti odlične borbe najboljih natjecatelja; europskih i svjetskih prvaka, olimpijskih medaljaša. Na 8 borilišta u subotu i nedjelju borilo se više od 1200 natjecatelja. Na ovom prestižnom natjecanju TK Čigra sudjelovala je sa 8 natjecatelja/ica u kategorijama kadeta, juniora/ki i seniorki. Nastupile su: Mateja Horvat, Amela N.Imširović, Nika Barić, Luka Arambašić, Katarina Mihaljević, Nikola Franović, Ivana Bosančić i Ivan Glavaš. Na kraju natjecanja možemo biti ponosni na naše natjecatelje. Na ovom jakom natjecanju osvojili su 2 medalje; 1 srebro i 1 broncu. Medalje su ovog puta osvojile Amela i Mateja. Mateja je ponosna vlasnica brončane medalje, dok je Amela osvojila srebro! Čestitamo svim natjecateljima na nastupu, osvojenim medaljama i odličnim borbama!

Natjecatelje je vodio trener Danijel, a sudili su suci kluba Boris Bursać IR i Maja Blažina.

Natjecanje: 23.Zagreb Croatia Open

Datum: 11.-12. studeni 2017.

Mjesto: Dvorana „ Dom Sportova”, Zagreb

Organizator: Hrvatski Taekwondo Savez