Odlazak u Otočac za Čigru uvijek je avantura, sa uspomenama koje se pamte i prepričavaju godinama kasnije. U kišovito i hladno subotnje jutro naša ekipa sa osmjehom na licima uputila  se u Otočac. Na tradicionalnom taekwondo natjecanju „Gacka Open“ sudjelovali smo sa 19 natjecateljia/ica u kategorijama mlađi kadeti/kinje, kadeti/kinje i juniorke.

Na natjecanju su sudjelovali mlađi kadeti/kinje: Martin Franović, Nikola Franović, Ana Stojević, Ana Roginić, Fran Bosančić, Karlo Vohrić, Petar Arambašić, Lovro Matić, Roko Grgac, Vito Krešo Lovrić i Nika Aćimović. Mlađi kadeti/kinje osvojili su 4 medalje, od čega 2 bronce i 2 srebra. Brončani su bili Lovro i Fran, a srebrni Karlo i Martin! Čestitamo!

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_lightbox] [/fusion_lightbox]U kategoriji kadeta/kinja nastupili su: Nika Barić, Lucija Pavlek, Amela N. Imširović, Luka Arambašić i Mateja Horvat. Osvojili su 5 medalja, od čega 2 zlata, 1 srebro i 2 bronce. Brončani su bili Luka i Nika, srebrna Amela, a zlato su osvojile Mateja i Lucija! Čestitamo!

U juniorskoj konkurenciji nastupile su: Ivana Bosančić, Ema Vrenko i Ivana Pačar. Osvojene su 3 medalje od čega 2 zlata i 1 srebro. Ivana P. i Ema osvojile su zlato, a Ivana B. srebro. Čestitamo!

[fusion_separator style_type=”none” top_margin=”30″ bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””/]U ekipnom plasmanu naši natjecatelji osvojili su 4.mjesto i te prigodan štit za ekipni plasman!

Natjecatelja su vodili treneri Danijel i Darko, a sudili su suci kluba Maja Blažina i Boris Bursać.

Datum: 02.svibanj 2015.

Mjesto: Sportska dvorana srednje škole Otočac

Organizator: TK „Gacka“ i zajednica sportskih udruga grada Otočca